Nejvíce chyb je u snahy jít do extrémů a myslet si že když naruším zavedená pravidla, že jsem originální

Většina stánek a blogů na internetu je ubohá protože je stvořili ubožáci, z díla spatříme tvůrce, dokonalost, se skládá z velikého množství maličkostí, a dosáhnout dokonalosti, to není rozhodně maličkost. Základem je originalita, většinou se používají módní šablony, tak vás stránka nebo blog nijak nezaujme. Základem je zaujmout natolik že se bude návštěvník vracet a bude informovat jiné účastníky o této stránce nebo blogu, je to jako ve sportu nebo podnikání, ten kdo je lepší ten se má i lépe. Vzhled musí být spojen i s optimalizací, rychle a levně musí návštěvník získat to, co potřebuje.

Obsah musí být optimální a doplněn grafikou, kde amatéři dělají nejvíce chyby? Nejvíce chyb je u snahy jít do extrémů a myslet si že když naruším zavedená pravidla, že jsem originální. Dále je třeba si uvědomit to, že většina návštěvníků přistupuje na stránku z mobilního telefonu, který je pomalu připojen k internetu, bez optimalizace pro mobilní telefony, nemáme na internetu návštěvnost. Uvědomte si pro jakou cílovou skupinu je stránka nebo blog, každá cílová skupina má jiné priority.

Další velmi důležitá věc je nákup správné domény, pokud nebudete mít koupenou doménu umístěnou na hosting, protože jste lakomí, tak nemáte ani návštěvnost, vyhledávače dávají přednost zakoupeným doménám, které jsou na internetu aktivní minimálně tři roky! Další věcí jsou odkazy, které jsou hodnotné, zadarmo jsou jenom nehodnotné odkazy! Tvorba a provoz stránky nebo blogu to je záležitost na deset let, pomocí reklamy sice může rychle narůst vaše návštěvnost, ale jakmile přestanete reklamu platit, tak veliká návštěvnost zase zmizí.

Author: admin