Nemysli na peníze nebo se z toho zblázníš

Logicky pokud není organizace optimální tak nefunguje dokonale, proč nejsou organizace optimální? Podívejme se na internet zde jsou virtuální organizace jako je; Google, Facebook, YouTube, Seznam, atd. zde je to jako ve sportu a uspějí jenom ti co jsou nejlepší, protekce zde není možná.

Problémem je většinou protekce a pokud nebudeme mít protekci v EU pod optimální kontrolou, do té doby nebudou státní a podnikové organizace optimálně fungovat. Protekce je špína která způsobuje problémy v politice a ekonomice, otázkou je kdo je zodpovědný za to že se tato špína neuklízí?

Zodpovědí jsou za to ti co se mají díky protekci velmi dobře jako; králové, šlechtici, prezidenti, předsedové vlády, předsedové strany, ministři, poslanci, senátoři, diplomati, soudci, notáři, podnikatelé, ředitelé, celebrity, milionáři, atd.

Protekce je tvrdou drogou pro devianty a psychopaty! Pokud by mohli demokratické volby eliminovat v EU protekci tak by se v EU demokratické volby zakázali, volby jsou jenom mediální divadlo, vše ve skutečnosti v EU řídí nejvíce milionáři, protože peníze znamenají moc v konzumní kultuře.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *