Nenechte se vodit za ručičku po celý život

Co se stane z člověka, pokud jej někdo vodí za ručičku po celý život, takový člověk si neumí poradit se svými problémy a neustále se spoléhá na to, že mu někdo pomůže. Zdánlivě jde o malý problém, který není třeba řešit, reklama vám přeprogramovala pomocí dezinformací mozek, a tak tento problém neřešíte. Z lidí se stalo stádo ovcí, které se díky penězům a reklamě snadno ovládá. 

Ten, kdo odmítne být ovcí, skončí ve vězení, nebo v blázinci. Konzumní kultura je stroj, který dělá z lidí poslušné ovce. Pomocí salámové metody se pomalu nenápadně ořezávají všem lidem možnosti být samostatní a rozhodovat si o svojí budoucnosti, chléb a hry je klasický způsob, jak proměnit snadno a rychle lidi na poslušné ovce. 

Moderní věda a technika by mohla bez problémů zajistit všem lidem v EU to, že budou v zaměstnání a škole trávit minimálně času a budou tak mít více času pro sebe, jenže to by vedlo k tomu, že by lidi už nebyli ovce a nespoléhali by se na to, že je společnost bude vodit pořád všude za ručičku. 

V zaměstnání a škole zabíjíme mnoho času, až nakonec čas zabije nás, z cizího krev neteče to si myslí ti, co jsou nahoře a mají tak výhody které si nezaslouží, co se ale stane, když dáme všem lidem do hlavy kontrolní čipy, které mozek všech lidí odříznou od reality a mozek bude znát jenom umělou realitu, a tak se z lidí stanou genetičtí roboti na dálkové globální ovládání. 

Ti, co jsou nahoře si naivně myslí, že nedostanou do hlavy čip, jenže roboti je pochytají a dají jim do hlavy čipy, pro nikoho zde nebude imunita nebo výjimka i ty dostaneš už brzo do hlavy EU čip.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *