Pandemie je trestem za protekcionismus

Podívejme se na to, jaké veliké nároky má na lidi egoistická společnost, a tak většina lidí na světě nedokáže tyto veliké nároky splnit a egoistická společnost je za to tvrdě potrestá. Výhody si musí každý zasloužit, pokud nemá zde protekci, jak by vlastně vypadala egoistická společnost, pokud by zde nebyla možná protekce? Podívejte se do přírody zde je konzumní společnost, kde není možná protekce, a tak zde není ani problém s evolučně vadnými jednici a dogmatickou reklamou která nás ideologicky klame.

Pokud chceme do hloubky pochopit, jak funguje naše lidská kulturní civilizace, tak se musíme zaměřit prioritně na protekci, protekce se stává neřešitelným problémem, pokud ji nemáme pod optimální kontrolou, feudalismus a socialismus nefungoval díky protekci, kterou jsme neměli pod optimální kontrolou, a tak se na vysoké podnikové a státní funkce dostávali bezcharakterní kariéristi, co nebyli profesionály, a to logicky ekonomicky nefungovalo, slepý nemůže vést slepé o tom je protekce!

Tam kde je dlouhodobě zaostalost a bída, tam je i protekcionismus, a dokud se protekcionismus optimálně neodstraní, tak se neodstraní ani zaostalost a bída. Pandemie je trestem za protekcionismus, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky. Problém s příživníky, co se nechtějí přizpůsobit konzumní společnosti je problémem protekce, odeberme příživníkům protekci a problém zmizí, dobrotu si musí zde každý zasloužit to musí konečně pochopit ti co pyšně rozhodují o nás bez nás, ekonomicky zdravá společnost nemůže být sociálním ústavem, pro nepřizpůsobivé příživníky.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *