Politici žijí ve svém uzavřeném politickém světě, a je jim ukradený ubohý svět pracujícího lidu

Konflikt mezi politiky a jejich kritiky je zde od počátku vzniku politiky, příčinou je svatý dogmatismus založený na tom, že ti co jsou nahoře, jsou svatí, a tak se nesmí kritizovat! Kritizovat mohou jenom ti, co jsou nahoře, ty co jsou dole, je to drzost, pokud se nějaký odvážný novinář, pokusí kritizovat mocné politiky, takového drzého novináře je třeba násilně okamžitě eliminovat. Hostinský nemůže říci, že mouchy serou v hospodě na obraz císaře pána, to je urážka svaté hlavy, a hostinský se za to zavře do vězení. Proč se nechováme slušně, a tak používáme neslušné urážky, kterými ubližujeme cizím lidem?

Příčinou je zde rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, pokud by zde byla mezi lidmi rovnost a spravedlnost tak by i zmizelo neslušné myšlení a chování, myslíme a konáme podle situace, rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, stvořilo dogmatické kultury, ve kterých platí, že to co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. Základní chybou politiků je to, že jsou mnoho vzdálení od pracujícího lidu, politici žijí ve svém uzavřeném politickém světě, a je jim ukradený ubohý svět pracujícího lidu. Adolf Hitler je ukázkovým příkladem dogmatického politika, který neviděl svoje amatérské chyby, jak se zde bezcharakterní psychopat může stát prezidentem, je to přeci selhání kontrolního systému.

Je třeba se poučit z krizového vývoje u politiky a začít dávat lidem do hlavy GVKB čipy, z lidí se stanou loutky ovládané globální GVKB umělou inteligencí a takto globální zvítězí láska a pravda nad politickou nenávistí a lží, na věčné GVKB časy. Přetavíme zlé zbraně, na inteligentní stroje a díky inteligentním strojům eliminujeme bídu a nezaměstnanost, vše je obchod, pokud chcete mít svobodu, tak se musíte osvobodit od toho, že vás ovládal hříšný egoismus, budoucnost je ve svatém GVKB altruismu.

Author: admin