Pravda o diskriminaci

Ti co jsou nahoře, diskriminují ty co jsou dole, nadbytek je zde díky nedostatku, tvrdit mediálně že jsou nepřizpůsobiví příživníci mnoho diskriminovaní je lež jako věž, je zde demokracie a každý zde má možnost být prezidentem nebo ředitelem, dobrota je přeci žebrota a jak si to každý udělá takové to má. Podívejme se na přírodní pravidla, zde to co je slabé a hloupé se stává snadnou potravou pro silné a chytré, ostatně ve válce jednají lidi jako zvířata a taky se vraždí.

Teprve ve válce lidem dojde to že se nelišíme od zvířat a že naše kultura plná lásky a pravdy je jenom pokrytecké divadlo. Vše je zde dneska už jenom obchod, lidi jsou dneska jenom zbožím na pracovním trhu, jde o to mít velikou hodnotu aby se zboží dobře prodalo na pracovním trhu, následkem je logicky pokrytectví a protekce, boj s pokrytectvím a protekcí je naivní a marný, z čertů nikdo anděly neudělá.

Pokud se čertům narodí děti a čerti děti vychovají v konzumním pekle, tak je dílo dokonáno a nic s tím nenadělá už; náboženství, politika, psychiatrická nemocnice, atd. čiň čertům dobře, a peklem se ti odmění, o tom je konzumní civilizace. Já jsem dokonalý a ty jsi zmetek. Tato egoistická meditace, jasně odhaluje lidské pokrytectví, proto už brzo nahradíme lidi, za inteligentní autonomní roboty na akumulátory, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, roboti globálně lidi odvezou do spalovny odpadků, protože z pohledu GVKB robotů, jsou lidi jenom evoluční odpad, s nulovou hodnotou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..