Proč je prezident tak dlouho v psychiatrické nemocnici

Se zavedením GVKB čipů do mozku došlo k tomu, že lidi kterým to nemyslí, skončili v psychiatrické nemoci, a zde dostali do hlavy GVKB čip, čím více byl někdo postižen tím, že mu to nemyslí, tím delší dobu musí být po zákroku, kdy dostal GVKB čip, v psychiatrické nemocnici, přirovnal bych to k opravě starého auta, nové auto se rychle opraví, protože není tolik opotřebované. Často se lidi ptají a kdy bude prezident zdravý natolik, aby mohl dělat prezidenta?

Pravdou je, že nestačí jenom opravit mozek prezidenta, musíme opravit celé tělo, které je ve velmi špatném stavu, velikým problémem je globální nedostatek specialistů, co by dokázali zvládnout to, že se lidem globálně dávají GVKB čipy do hlavy. Přitom jsme nasadili mnoho GVKB robotů co nám pomáhají s přechodem na novou GVKB civilizaci, ve které bude mít každý GVKB čip v hlavě, logicky nejprve se řeší akutní případy mocných a bohatých lidí, kterým to už vůbec nemyslí, a takovým případem byl prezident.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..