Proč nám vládnou lháři a zloději?

Život je hra o hodnoty, aby v této hře egoistický parazit vyhrál, tak musí lhát a krást, dobrota je žebrota, jsou to kariéristické závody o výhody mezi egoistickými parazity. Pokud by mohli volby eliminovat egoistickou kulturu tak by se volby zakázali, čím větším dobytkem zde budeš tím větší koryto mít i budeš o tom je politika a podnikání. Stát umí jenom; kontrolovat, pokutovat, přerozdělovat, parazitovat, atd. čím více je stát bohatší tím chudší je dělnická třída, nadbytek pro stát vytváří nedostatek pro dělnickou třídu, stát to jsou organizovaní zločinci co zde mají imunitu a chrání je policie a soudy.

Co je to; feudalismus, kapitalismus, socialismus, idealismus, atd. to vše jsou pohádky které dělají z lidí hlupáky a chudáky, v realitě je vše jenom hra o hodnoty a pravidla hry stanovují ti co mají moc, tak aby byla společnost vždy rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, není kam utéci, všude se platí vysoké daně! Milion milionářů pomocí dluhů ovládá globálně konzumní civilizaci, politici jsou pro ně jenom loutky se kterými oni snadno pomocí peněz manipulují. S dělníky jsou jenom samé problémy, nahradíme dělníky za počítače a stroje, lidi se odsunou do rezervací, a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, takto skončí problém s tím, že zde vládli lháři a zloději, všemu bude vládnout globálně na věčné časy jenom GVKB umělá inteligence.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..