Roboti s kravatou nahradí elitu

Předpovědi hovoří o tom že roboti nahradí jenom lidi co nemají vysokou školu, a že robot nemůže nahradit lidi co mají vysokou školu, to je obyčejný populismus který maluje vše hezky, roboti vezmou práci všem lidem bez rozdílu vzdělání, udělají se veřejné testy ve kterých se jasně ukáže to, že robot může nahradit jak prezidenta tak zedníka. 
 
Jelikož náklady na roboty budou menší než náklady na lidi tak ve vyspělých národech bude 99% nezaměstnanost, práce pro lidi bude jenom v zaostalých národech, protože zde je lidí jako much a tak je zde lidská práce velmi levná. Na tak obrovskou nezaměstnanost nemá žádný vyspělý stát peníze, aby mohl nezaměstnaným ekonomicky pomoci, nastane přesun lidí do rezervací kde se oddělí muži od žen a rezervaci budou mít na starosti roboti. 
 
Robot prezident bude vyznamenávat roboty, to že máš vysokou školu ti bude k ničemu, evoluční vývoj je o tom, že starý vynález umožní vznik nového vynálezu, podívejme se třeba na; notebooky, telefony, fotoaparáty, televize, operační systémy, atd. jak se za posledních dvacet let zlevnili a optimalizovali, díky tomu že je zde veliká konkurence. 
 
Kdo ještě dneska používá Windows 98 v notebooku s roku 1999? Pokud si dneska koupíte nový drahý notebook s Windows 10 tak jej za dvacet let už nebudete používat, protože to bude zastaralý systém. Nástup GVKB robotů s umělou inteligencí za dvacet let je o kompatibilitě mezi systémy, naučíme se principům kompatibility a vše co nebude kompatibilní to se eliminuje a tak lidi skončí v rezervaci, protože nejsou kompatibilní s digitální kulturou, kde je vše na baterky.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..