Samoobslužná ekonomika

Proč plýtvat drahým časem profesionálních zaměstnanců, když je možné zákazníky naučit tomu, aby si vše udělali sami nebo aby využili místo zaměstnanců programy a stroje. Podívejme se třeba na bankomaty, které nám umožňují snadný kontakt s bankami, dále zde jsou debetní karty, které fungují při nakupování podobně jako bankomaty.

Zde se dostáváme ke vztahu člověka a stroje, nedávno jsem kupoval pivo u samoobslužné pokladny a musela přijít lidská obsluha která potvrdila to, že jsem dospělý, protože se pivo nesmí prodávat dětem. Zde se dostáváme k tomu že programy a stroje nedokážou zvládnout to co běžně zvládne člověk, a tak potřebují pomoc člověka.

Pochopitelně že to nebude trvat evolučně dlouho a bude zde evolučně nová samoobslužná pokladna která nebude už potřebovat k ničemu lidskou obsluhu, aby ona potvrdila to, že jsem dospělí, nebo aby jinak řešila problémy s kontrolou nakoupeného zboží.

Najednou lidi zjistí to že jim programy a stroje sebrali zaměstnání za mzdu, a tak budou lidi odkázáni na přídělový systém zboží a služeb, nebudou zde už peníze a soukromé vlastnictví, lidi se odsunou z civilizace do rezervace a zde budou lidi nazí a hladoví, bydlet budou ve velikých stanech ze silného igelitu.

Spát budou lidi na polystyrenových matracích, na přikrytí zde bude molitan. V rezervaci se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako egoistický invazní druh, k jídlu budou jenom granule a k pití bude voda ze studny. 

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *