Sebeláska dává životu smysl

Pokud nemáme rádi sami sebe tak máme deprese z toho že náš život nemá smysl, reklama nás od narození klame a přesvědčuje nás že nemáme milovat sami sebe a že máme milovat to co je nám cizí, jenže dobrota k cizímu nám jenom způsobuje problémy a deprese, za každý dobrý skutek je v životě spravedlivý trest. Sobci křičí ty jsi sobec, zde se dostáváme k egoistickému pokrytectví, kdy si jedno myslíme a jiné říkáme, každý je do něčeho blázen, normalita je u dospělých lidí iluze.

Podívejme se na vysokoškoláky a jejich dílo, z díla vysokoškoláků poznáme že to jsou blázni ve svojí specializaci, následkem je konzumní blázinec ve kterém je; extremismus, vandalismus, terorismus, války, krize, pandemie, dluhy, totalita, kariérismus atd. ryba smrdí od mocné a bohaté hlavy která má většinou vysokoškolské vzdělání.

Slepý nemůže vést slepé, potřebujeme dát všem bláznům do hlavy GVKB čip který mozek odřízne od reality a nabídne mozku virtuální GVKB realitu ve které blázen nemůže konat zlo protože vše bude mít pod kontrolou umělá inteligence. Stroje na práci programy na myšlení, lidi na ubohé práce co nejsou vhodné pro autonomní inteligentní roboty na akumulátory, takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..