Složité je to, co se dělá v malém

V přírodě se vše dělá ve velkém, a tak zde není složitost, jak vlastně u lidí došlo k tomu, že se zde mnohé dělá v malém, a tak je zde mnohé složité? Příčnou je strach z konkurence a následkem je snaha se izolovat a dělat vše v malém, proč se třeba nesjednotí globálně jazyk a peníze, máme strach z globální konkurence a následkem je složitost která nám dělá ze života očistec.

Jediným možným řešením je dát všem lidem do hlavy GVKB čip který jejich hříšný mozek odřízne od reality a tím se bude vše dělat ve velkém, a tak bude zde vše jednoduché, už nebudeme k ničemu potřebovat; vlastnictví, peníze, politiku, náboženství, reklamu, školství, rodinu atd. bude to veliký evoluční krok pro lidstvo kdy se čerti promění na anděly a takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy. 

Na práci stroje, na myšlení programy, na problémy čipy do hlavy, ano vše jde vyřešit, pokud na to máme čas a peníze, každý problém je zde dočasně, civilizace je o nahrazování přirozeného za umělé, a tak nahradíme přirozenou realitu za umělou realitu ve které bude mít vše pod kontrolou umělá inteligence, a tak lidi už nebudou moci dělat chyby.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *