Současnost je o maximalismu

Ano, ekonomický minimalismus eliminuje krizi. Místo obrovské produkce nekvalitních produktů, zde bude minimální produkce kvalitních produktů, člověk je také produktem a tak skončí doby kdy zde bylo přelidnění a degenerace, rozmnožovat se budou jenom dokonalí jednici. Za krátkou dobu zde už nebudou ale ani dokonalí lidé, a místo lidí zde budou GVKB roboti co jsou dokonalí, robot bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty.

Místo velikých osobních počítačů s velikou spotřebou elektřiny, zde budou malé mobilní telefony s umělou inteligencí co budou opticky globálně propojené a budou si moci distribuovat početní výkon a informace. Místo velikých operačních systémů co chybovali a pomalu pracovali, zde budou jednoduché rychlé a stabilní uživatelské systémy vytvořené pro malé množství počítačů. Současnost je o maximalismu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..