Stát umí jenom kontrolovat a trestat

Statistika je jako zrcadlo ve kterém spatříme naši ubohost, média nám lžou už velmi dlouho a je třeba se optat proč je zde malá kupní síla? Problémem je bohatý stát, aby mohl být stát bohatý tak zde musí být malá kupní síla, vše co prací těžce vyděláte to vám sebere zaměstnavatel a stát, ponechají vám jenom tolik peněz aby jste nezemřeli hlady a měli jste kde spát.

Vládnou nám organizovaní zločinci, které chrání; armáda, policie, soudy, byrokracie, atd. jakýkoli odpor proti tomuto ekonomickému otroctví je naivní a marný! Nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají, stát má prý veliké dluhy, přesto má peníze na zbytečnou drahou armádu, a obrovské množství zbytečných státních zaměstnanců, co mají vysoké platy.

Vše je to jenom ekonomická hra a pravidla zde určují ti, co jsou nahoře, tak aby se nahoře udrželi co nejdéle. Vesluješ jako ekonomický galejník pomalu, tak tě hodí dozorci do moře a je po tobě, jsi jenom statistickým číslem s nulovou hodnotou v ekonomické statistice.

Války v nahotě odhalují nulovou hodnotu dělnické třídy, pokud zemře mocná celebrita je to tragédie a smutek se vyhlašuje. K čemu je vám u nás drahé auto, když jsou silnice ve městech ucpané, a není kde zaparkovat, navíc je u nás benzín neskutečně drahý, díky daním. Stát umí jenom kontrolovat a trestat, pravdu a lásku, od státu očekává jenom naivní blázen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..