Strach stvořil očistec

Stroje nemají strach, a tak žijí v ráji, s příchodem života automaticky přišel i strach a tím byl stvořen konzumní očistec ve kterém vítězové určují poraženým pravidla hry o to co potřebujme a milujeme. Vše, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, dogmatismus, humanismus, globalismus, centralismus atd. to jsou organizace založené na strachu kdy ti co jsou nahoře pomocí strachu ovládají ty co jsou dole.

Vždy se ptejme, komu zlo přinese dobro, on je většinou tím, kdo zlo spáchal, dobrotu si musí každý zasloužit, pokud budeme krmit parazity a zalévat plevel tak špatně dopadneme. Pokud je zde stres a deprese tak příčinou jsou nevyřešené problémy a tím i strach z budoucnosti, civilizace se stala vězením, ze kterého lze uniknout jenom sebevraždou, a proto je civilizace proti tomu abychom páchali sebevraždy, protože jsme zde jenom levným genetickým evolučním materiálem na evoluční pokusy.

Když už na lidech dělat pokusy tak to můžeme rovnou všem lidem dát do hlavy čipy a odříznout mozek od reality, vše takto bude řídit globální GVKB umělá inteligence, ze všech lidí na světě se tak stanou loutky na dálkové ovládání a takto lidi už konečně nebudou dělat chyby. Vše zlé je pro něco dobré, to, co nás nezabije to nás posílí tělesně a duševně. Už zde nebude já jsem myslel tak jsem to posral, na myšlení bude umělá inteligence, lidi zde budou na to, aby pokorně sloužili od narození do smrti GVKB systému, konečně skončí u lidí strach a mozek bude existovat jenom ve virtuálním ráji jde nejsou hříšníci co lžou a kradou.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *