Ty jsi egoista křičí egoista

Pokud se podíváme na vesmír a na život tak spatříme jenom naprogramované dočasné procesy, vše se zde recykluje, to co jíme zde vzniklo z hoven a když to smíme jsou z toho zase hovna, stejně tak se recykluje i čas a energie, smrt to je jenom recyklace, aby ze starého vzniklo nové. Pokud je zde; hladomor, epidemie, válka, zemětřesení, záplavy, uragány, požáry, atd. tak to vše je jenom zlý proces, který ve velkém eliminuje živé tvory. Ti co mají moc a bohatství se snaží násilím ovládat procesy ze kterých mají užitek podle hesla, peníze nesmrdí.

Tuční kapři si svůj rybník dobrovolně nikdy nevypustí o tom je podnikání a politika, ti co jsou nahoře to jsou tuční kapři, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. je zde egoismus, kolem lidského egoismu se vše točí, miliony zbytečně mrtvých lidí ve válce to je statistika, ale když zemře celebrita je to najednou tragédie a státní smutek se vyhlašuje. Ty jsi egoista křičí egoista, sebekritika je dneska utopie! Dobytek křičí já jsem pastýř, následujte mě, to logicky nefunguje, stádo potřebuje pravého pastýře, kde jej ale vzít?

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..