Umělá inteligence bude horší než pandemie

Minulost nás poučila v tom, že každý vynález nebo patent, byl v konzumním pekle čerty zneužit pro nějakou čertovinu, čerti myslí jenom na to, jak podrazit chytře cizí čerty, čiň čertům dobře a oni se ti logicky peklem za to odmění, kolik je na světě lidí, tolik je na světě i čertů, v konzumním očistci nejsou žádní svatí andělé.

Vše je zde jenom o reklamě, která klame čerty od narození do smrti. Umělá inteligence bude horší než pandemie, na pandemii čerti umírají tělesně, díky umělé inteligenci budou čerti umírat duševně, z čertů se tak stanou jenom levní roboti na dálkové ovládání bez citu a charakteru.

Každý čert dostane povinně do hlavy řídící GVKB čip, který jeho mozek odpojí od reality a mozek bude znát tak jenom virtuální GVKB realitu, pokud nebude čert dokonale sloužit GVKB systému s umělou inteligencí, tak se čert v krematoriu eliminuje. Už zde nebudou pro čerty žádné výhody nebo protekce.

Každý čert bude jenom statistické číslo a pokud každý den na světě zemře předčasně několik milionů čertů v krematoriu, tak to bude pro GVKB umělou inteligenci jenom statistika. Sex bude čertům globálně zakázán, protože zde budou GVKB roboti, co budou místo čertů všude pracovat a budou pro GVKB umělou inteligenci mnohem hodnotnější, než hříšní čerti. Za sto let zde už nebudou nikde na světě čerti, nejsou zde čerti tak zde není ani očistec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *