Umělá inteligence bude horší než pandemie

Minulost nás poučila v tom, že každý vynález nebo patent, byl v konzumním pekle čerty zneužit pro nějakou čertovinu, čerti myslí jenom na to, jak podrazit chytře cizí čerty, čiň čertům dobře a oni se ti logicky peklem za to odmění, kolik je na světě lidí, tolik je na světě i čertů, v konzumním očistci nejsou žádní svatí andělé.

Vše je zde jenom o reklamě, která klame čerty od narození do smrti. Umělá inteligence bude horší než pandemie, na pandemii čerti umírají tělesně, díky umělé inteligenci budou čerti umírat duševně, z čertů se tak stanou jenom levní roboti na dálkové ovládání bez citu a charakteru.

Každý čert dostane povinně do hlavy řídící GVKB čip, který jeho mozek odpojí od reality a mozek bude znát tak jenom virtuální GVKB realitu, pokud nebude čert dokonale sloužit GVKB systému s umělou inteligencí, tak se čert v krematoriu eliminuje. Už zde nebudou pro čerty žádné výhody nebo protekce.

Každý čert bude jenom statistické číslo a pokud každý den na světě zemře předčasně několik milionů čertů v krematoriu, tak to bude pro GVKB umělou inteligenci jenom statistika. Sex bude čertům globálně zakázán, protože zde budou GVKB roboti, co budou místo čertů všude pracovat a budou pro GVKB umělou inteligenci mnohem hodnotnější, než hříšní čerti. Za sto let zde už nebudou nikde na světě čerti, nejsou zde čerti tak zde není ani očistec.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *