Umělá inteligence eliminuje egoismus

Naše kultura se od svého vzniku točí okolo egoismu, s příchodem umělé inteligence se bude naše kultura točit okolo umělé inteligence, starý bůh je mrtev, ať žije nový bůh, o tom je nahrazení egoismu za umělou inteligenci, jakýkoli odpor proti evolučním změnám bude marný, z čertů se tak stanou andělé co nemají ego. Naše konzumní peklo plné čertů je zde díky našemu egoismu, proto je v pekle dobrota žebrota.

Skončí doba rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý člověk bude od narození do smrti dole a jakýkoli pokus o to být nahoře, bude v zárodku eliminován. Je naivní si myslet to, že nám bude umělá inteligence pokorně sloužit, vládne vždy to co je nahoře a umělá inteligence bude nahoře a člověk bude dole na věčné digitální časy. Je třeba si konečně uvědomit to co je to vlastně inteligence?

Inteligence je program který řídí něco co je složité, pro řízení toho co je jednoduché, stačí program bez inteligence. Mnozí skeptici tvrdí že lidskou inteligenci nemůže nahradit umělá inteligence, pokud bychom před sto lety hovořili o tom že zde bude za sto let všude; internet, televize, mobilní telefon, levná letecká doprava, atd. tak by vám nikdo nevěřil a brali by vás za blázna.

Lidi mají strach ze změn a tak odmítají přijmout to že všemu bude vládnout jenom umělá inteligence a tak zde už nebudeme potřebovat lidi co zde mají; moc, bohatství, popularitu, výhody, atd. z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, vadné loutky se eliminují v krematoriu. Rozmnožovat se budou moci jenom dokonalé loutky, takto skončí degenerace a přelidnění, nebudeme už potřebovat k ničemu zbraně a armády, násilí je jenom v pekle, v ráji není už žádné násilí.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..