Umělá inteligence lidi očipuje

Je to snadné si jedno myslet a jiné říkat jako pokrytec, jenže co se stane, pokud vznikne globální pokrytecká kultura, ve které je dobrota žebrota? Vše zde jsou příčiny a jejich následky, po každé akci tak přijde logicky i reakce, kdo si hraje s ohněm, ten si brzo i spálí. Můžeme pomocí násilí získávat výhody, ale musíme počítat s tím, že si pomalu a jistě podřezáváme větev, na které sedíme, komu není rady tomu není pomoci.

Pokud bych před několika lety tvrdil mediálně, že přijde globální pandemie a globální ekonomická krize, tak by mě brali druzí za blázna a možná by mě i zavřeli do blázince. Lidi žijí ve tmě a nechtějí, aby jim někdo pomocí světla ukazoval špínu, ve které žijí, když ale je všude najednou světlo, které nejde eliminovat, tak mají lidi deprese a páchají sebevraždy.

Podívej se do zrcadla na zabedněno pitomce, přichází změny, které restartují naši kulturu, místo prezidenta zde bude robot který bude vyznamenávat roboty, nejsou v civilizaci pitomci tak nejsou s pitomci problémy, vše je zde jenom dočasný evoluční experiment, lidi to byla testovací evoluční verze, co se nepovedla a finální verzí bude autonomní inteligentní robot na akumulátory.

Lidi se z civilizace odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už pitomci nerozmnožovali jako invazní druh, za 60 se počet pitomců na světě zdvojnásobil, přitom dobré práce všude díky automatizaci a optimalizaci je pořád méně. Třetí světová válka už nebude mezi národy, ale bude mezi roboty a lidmi, lidi tu válku bohužel prohrají, a tak skončí v rezervacích, kde každý dostane identifikační čip.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *