Války a revoluce je třeba globálně eliminovat

Násilí dokáže změnit jenom povrch u naší konzumní civilizace, z dálky tak může vše vypadat po válce nebo revoluci lépe, z blízka poznáme že se nic nezměnilo a pořád je zde rozdělení na ty co jsou díky protekci nahoře a ty co jsou dole, protože nemají protekci. Vše zde jsou procesy a jde o to aby dílo ukázalo to že je tvůrce profesionál, už zde bylo dost genetických zmetků, co uměli jenom lhát a krást.

Nová doba potřebuje nového GVKB člověka který nemá genetické chyby a je správně vychován, začneme s tím že v laboratoři vyrobíme díky genetickému inženýrství nového GVKB člověka a zárodek dáme do dělohy geneticky kvalitním ženám, aby tohoto člověka porodili, a po porodu se tento nový GVKB člověk svěří do výchovy globální GVKB organizaci, která lidi vychovává pomocí GVKB robotů od narození do 21 let.

Tím skončí problém s tím, že se geneticky kopírovali ubožáci s nulovou hodnotou a výchovu zajistili ubožáci. Zaměstnavatelé potřebují kvalitní GVKB zaměstnance, pokud nemají zaměstnavatelé k dispozici kvalitní GVKB zaměstnance, tak následkem je nefungující ekonomika a politika, což vede logicky jistě k revoluci a válce. Geneticky nekvalitní ženy se budou globálně povinně sterilizovat, aby se zabránilo produkci genetických zmetků co jsou zde invazním druhem.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..