Veliký evoluční krok do budoucnosti

Ano, budete osvícení. Dostanete do hlavy GVKB čip, který hříšný mozek odřízne od hříšné reality a tak budete osvícení jinak to nejde, není pokušení tak je zde osvícení. Mnozí nesouhlasí s tím že dostanou do hlavy GVKB čip, jenže mít GVKB čip v hlavě to bude globálně povinnost, ten kdo nesplní tuto povinnost, ten bude odchycen a dostane GVKB čip násilím, nejsme tak bohatí abychom zde mohli tolerovat jednice, co nemají v hlavě GVKB čip. Už zde bylo dost toho že lidi dělali chyby, protože neměli v hlavě GVKB čip.

Podívejte se na to kolik je zde zla v naší kultuře, zločinci ovládli tento konzumní svět a rozhodují o nás bez nás, následkem je zde mnoho válek a deprese. Vše jsme už očipovali a na člověka jsme zapomněli a to byla zásadní chyba, potřebujeme mít zde vše pod kontrolou aby už lidi nedělali chyby, jako první dostanou čipy do hlavy vysokoškoláci protože oni nejvíce chybují a jejich chyby mnoho škodí ekonomice a politice. Pokud je normou platit daně tak bude i normou mít v hlavě GVKB čip, jenom tak lidstvo udělá veliký evoluční krok do budoucnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..