Virtuální zpovědnice v konzumním očistci

Vše je dneska o tom že peníze elitě nesmrdí, láska a pravda je zde už jenom za peníze, peníze jsou tvrdou psychickou drogou pro pitomce, proč třeba nevydělávat na tom, že zablokuji přístup pitomcům na pitomé anonymní fórum s názvem Zpovědnice. Každý pitomec dobře zná, co je to srážka s pitomcem, kolik je na světě lidí tolik je i na světě pitomců.

Místo oslovení; vole, pane, soudruhu atd. bych zavedl globálně jenom oslovení pitomče, a to i pro prezidenta a jiné mocné autority. Můžeme změnit slušné oslovení pane za oslovení pitomče, problémem je zde inflace, která postihuje slova, co se stali populární, a tak i inflace postihla slovo soudruhu, a tak se oslovení soudruhu mediálně už nepoužívá.

Bohužel žijeme v pokryteckém světě, a tak z dálky zde čerti vypadají jako andělé. Ideální by bylo konečně vytvořit povinný každoroční test pitomosti tak jako je zde dlouho test inteligence, to by nám statisticky odhalilo, kde je největší koncentrace pitomců a mohli bychom problém s lidskou pitomostí snadněji vyřešit.

Podívejme se třeba na starý problém s příživníky, co se odmítají přizpůsobit konzumní společnosti, je to vlastně jenom srážka s pitomci. Místo zavírání pitomců do vězení nebo do psychiatrické nemocnice je třeba pitomce přemístit do rezervace co bude daleko od civilizace, ostatně v USA taky původní pitomé obyvatele přesunuli násilně do rezervací. 

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *