Vláda je na píču a tak je zde vše v píči

Ano, je to zde vše na píču. Milion milionářů ovládá tento konzumní svět pomocí dluhů a tak je zde vše na píču, nadbytek peněz pro milionáře znamená nedostatek peněz pro pracující třídu, která má veliké dluhy a strach z exekutorů. Často slyšíš že jak si to každý udělá takové to i má, to je rada na píču, vše je zde o protekci.

Pokud máš protekci tak můžeš být ředitelem nebo prezidentem, pokud nemáš protekci tak jsi jenom pracující třída která žije od výplaty k výplatě. Jednoduchým ukazatelem jak to je někde na píču je statistika, proto se statistiky často falšují aby se lidi nedozvěděli pravdu o tom jak je to zde na píču, žijeme v dogmatické centrální totalitě.

Stali se z nás jenom ekonomičtí otroci s nulovou hodnotou, války v nahotě odhalují to že miliony zbytečně mrtvých lidí to je jenom statistika, války to je obyčejná genocida ve jménu vítězství, člověk je člověku největším nebezpečím, dobrota je zde jenom žebrota. Ten kdo vyhraje válku často potom popravuje elitu kterou porazil, jedinou jistotou je zde smrt a vše ostatní je zde na píču.

Mocní zde dělají jenom samé píčoviny a nezajímá je to že život dělnické třídy je zde na píču, na opravu mostů nejsou peníze, ale na armádu jsou peníze, ano, je to zde vše na píču, jsme sto let za opicemi a naděje na to že nám bude líp je naivní, pokud je vláda na píču, tak je zde vše v píči.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..