Vše co končí na ismus, to je svatý dogmatismus, který je zde evolučně dočasně

V reklamě je i dobytek veselý. Máme tak zde sýr od veselé krávy, vajíčka od veselé slepice, zákony od veselých politiků, atd. nebo je to celé jenom mediální divadlo, a reklama si z nás dělá zase srandu? Lidi jsou loutky a tyto loutky ovládá situace, myslíme a konáme podle situace, nejsme roboti na baterky, co se zastaví, když narazí na změny, se kterými si neumí starý řídící program poradit. Ty jsi zabedněnec, říká zabedněnec, o tom to je, že podle sebe každý druhé posuzuje, je snadné soudit druhé, a je těžké druhé pochopit, a nalézt optimální řešení, které umožní to, že nám všem bude už brzo lépe.

Naším největším problémem je amatérismus s maskou profesionality, z dálky mnohé vypadá profesionálně a z blízka poznáme, že je to amatérské, z díla spatříme profesionála nebo amatéra, proto amatéři dělají vše pro to, aby nevytvářeli zde dílo, ze kterého bychom poznali, že to jsou amatéři. Fascinuje mě internet v tom, že zde není možné si zde hrát pokrytecky na to, co nejsme, protože je zde ve všem veliká konkurence, která rychle eliminuje lháře a zloděje.

Nacismus nám ukázal v nahotě to, že je třeba eliminovat každý svatý dogmatismus, ohněm a mečem, tak jako eliminujeme viry a parazity. Vše co končí na ismus, to je svatý dogmatismus, který je zde evolučně dočasně, trvale je zde jenom lidová moudrost a fyzikální zákony. Není zde Bůh, který by vše rychle a snadno zázračně stvořil, to je ubohý svatý dogmatismus, vše stvořila evoluce, díky veliké energii, která je zde díky napětí mezi protiklady. Nejde postavit vysoký dům na písku, skálou je zde pravda a láska, proč zde vládne lež a nenávist? Egoistický člověk to je testovací evoluční verze, a finální verzí je zde GVKB robot.

Author: admin