Výhody zde jsou díky nevýhodám

Z dálky spatřujeme výhody a z blízka spatříme nevýhody, každý zisk je spojen se ztrátou, získáte zde místo prezidenta republiky a ztratíte tím možnost být sami sebou, protože se z vás stal pokrytecký herec, který si zde hraje na to, co ve skutečnosti není, herec žije popularitou, vše je zde jenom příčina a následek.

Nebo se podívejme na manželství, které nám dává mnoho výhod, ale je zde i mnoho nevýhod, když se k jednomu přiblížíme tak se od jiného vzdálíme. Sám zde nikdo nic nedokáže, proto se snažíme vytvořit společnosti a organizace, abychom tak mohli něco dokázat, jenže společnosti a organizace z nás dělají pitomce. Vše je zde testovací verze, která má mnoho chyb, naděje na finální verzi, která je dokonalá, protože je bez chyb to je utopie.

Chyby nedělají jenom lidi, chybují i zvířata a programy, dalším problémem je to, že vše je zde dočasně protože se vše recykluje, to, co je dneska populární to zítra už nebude populární, vše se zrychluje díky optimalizaci a automatizaci. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme hříšníci, co žijí v konzumním očistci, a tak máme stres a deprese, reklama nás klame od narození do smrti a dělá tak z nás pitomé ubožáky, mnoho let chodíme do školy a potom zase chodíme mnoho let do zaměstnání, neustále se staráme o cizí a tím logicky zanedbáváme sami sebe.

Každý se zbaběle uzavírá do svého světa, podle hesla moje hra a moje pravidla, to logicky vede ke konfliktům a někdy to skončí i válkou nebo pandemií. Nebude to už trvat dlouho a bude zde všude umělá inteligence a autonomní inteligentní roboti na akumulátory, to povede k restartování konzumního očistce na novou svatou kulturu, ve které se nelže a nekrade.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *