Vytváříme pravidla, sepisujeme smlouvy a potom pravidla a smlouvy porušujeme

Světu nevládnou politici a prezidenti, světu vládnou dezinformace, nepříteli přece nebudeme říkat pravdu, ten druhý je naším nepřítelem a to je začarovaný kruh, dospělí lžou dětem a trestají svoje děti za to, že jim lžou, je to obyčejné egoistické pokrytectví a následkem jsou ekonomické problémy. Sledujme to, jak peníze globálně proudí, a zjistíme, že polovinu peněz které zaměstnanec ve městě prací vydělá, skončí v trezorech lidí, co zde mají moc a bohatství.

Ano, jde o milion dolarových milionářů, co ovládají tento svět pomocí; dluhů, regulací, dotací, výjimek, dogmat, dezinformací, byrokracie, armády, policie, atd. mezi těmito milionáři je skrytá spolupráce, je to veliká mafiánská globální rodina. Nejlépe se parazituje na lidech, co žijí ve městech, zde nejde už na ničem ušetřit, na vesnici mnoho ušetříte za jídlo a bydlení, ekonomickým problémem je zde často topení, pokud není k dispozici levné dřevo z lesa.

Lidi ve městech mají většinou větší platy, protože mají i větší náklady na bydlení, všude je snaha o to, aby lidi žili na dluh, takový zaměstnanec se stává ekonomickým galejníkem, který se většinou nedožije důchodu. Všimněme si toho, že většina podnikání je udělána tak, že nejde realizovat v malém, vše se dneska dělá ve velkém, už jenom schází to poslední, výroba autonomních GVKB robotů, s umělou inteligencí, co nahradí drahé vysokoškoláky.

Robot prezident, bude vyznamenávat roboty, jde jenom o to dořešit, jak na robotech co mají moc zde parazitovat? Roboti nepracují, když nemají to, co potřebují, jim je jedno že je vypnete, nejsou totiž živí. Necháme se okrádat milionem milionářů, protože máme strach o život, není zde demokracie je zde kleptokracie, nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají!

Všechny konflikty a války jsou jenom o bohatství, za vším jsou peníze a vše vyřeší jenom peníze, je to jako ve sportu, kde na startu je tisíc sportovců, a jenom ten první získá slávu a odměnu, těžko se stoupá nahoru a lehko se padá dolů. Vytváříme pravidla, sepisujeme smlouvy a potom pravidla a smlouvy porušujeme, proč tomu tak je?

Parazitování je možné jenom díky výhodám, proto se nám nechce do výroby GVKB robotů co nahradí vysokoškoláky, tím totiž milion milionářů přichází okamžitě o svoje výhody a jistoty, a stávají se z nich ubožáci. Roboti jsou invazní druh, něco jako medúzy, je to jako si do počítače omylem nahrát trojského koně. Podle mě by už výroba robotů, co mohou nahradit vysokoškoláky, mohla v Číně tento rok začít, jenže milion milionářů to nechce dovolit, protože se bojí o svoje miliony dolarů.

Author: admin