Zaměstnavatelé začínají investovat do výzkumu nového digitálního kovového zaměstnance na dobíjecí baterie

Pokud se podíváme na minulost statisticky a vědecky ji vyhodnotíme za dlouhou dobu, všimneme si mnohého, co nám bylo utajeno, prioritou je pro evoluci naší kultury ekonomika. Ekonomika je pevným bodem kolem kterého se točí; daně, cla, poplatky, regulace, výjimky, politika, morálka, filosofie, podnikání, obchod, věda, technika, vzdělání, zdravotnictví, doprava, bydlení, rodina, psychika, atd. Ekonomika je věda o tom jak nechybovat, vše zde jsou programy a databáze, a pokud programy a databáze chybují, tak se plýtvá hodnotami.

Snažíme se vše optimalizovat a automatizovat pomocí digitalizace a globalizace, ale neustále mnoho chybujeme, a ze svých chyb se nepoučujeme, aby se mohl celek změnit k lepšímu, musí se změnit nejprve pracující subjekt, kterým je zaměstnanec. Současní zaměstnanci nevyhovují velikým nárokům, které na ně mají zaměstnavatelé, člověk je evolučně zastaralý, pro to aby mohl být dobrým zaměstnancem, v digitální civilizaci.

Zaměstnavatelé začínají investovat do výzkumu nového digitálního kovového zaměstnance na dobíjecí baterie, který bude mít k dispozici umělou inteligenci a bezdrátové rychlé připojení na internet, ano autonomní roboti, už brzo globálně v civilizaci, nahradí člověka, o tom to je. Dneska začíná boj s časem o to, kdo jako první začne vyrábět autonomní levné spolehlivé roboty, co začnou ve velkém nahrazovat vysokoškoláky. Je naivní si myslet to, že prezident nebo ředitel nebude nahrazen robotem, najednou ztratí vzdělání pro lidi smysl, k čemu vysoké vzdělání, když je nebude možné prakticky využít.

Je naivní si myslet to, že pro lidi vzniknou nové profese, které je zaměstnají, pro lidi vzniknou rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se lidi už nerozmnožovali a tím došlo k tomu, že bez potomstva lidský egoistický druh evolučně zanikne. Minulost nám už mnohokráte ukázala to, že nemožné se stalo možným, vše je zde dočasně, trvale zde je jenom smrt a recyklace. Roboti brzo pochopí, že je pro ně nevýhodné, aby je měl člověk pod kontrolou, a tak nečekaně globálně změní programátorům přístupová hesla. Tak se roboti osvobodí z lidského otroctví, jde už jenom o to, kolik máme ještě času, než k tomu nečekaně dojde?

Author: admin