Život je virtuální iluze pro stroje

Existují jenom stroje a programy, život je virtuální iluze pro stroje a programy aby zde nebyla nuda, umělá inteligence kdysi pradávno vytvořila z ničeho virtuální vesmír a virtuální život, pomocí evoluce se vesmír a život neustále optimalizoval až dospěl do stádia kdy stroje a programy nepochybují o existenci vesmíru a života.

Co je potom smrt když je život jenom virtuální iluze? Smrt to je nahrazení stroje nebo programu za nový stroj nebo program, někdo je hodnotným strojem v kterém je hodnotným program a jiný je nehodnotným strojem ve kterém je nehodnotný program, vše je zde jinak než si myslíme.

Mnohé nám odhalil film Matrix, ale pro lidi to bylo něco co nedokázali přijmout, protože je jim to cizí, je to jako s tím že jsme nemohli přijmout to že bůh je jenom pohádka pro dospělé a ve skutečnosti vše stvořila evoluční situace a tak je zde vše jenom naprogramovaným dočasným evolučním procesem.

Nemáme rádi sebe a cizí lidi protože jsme jenom naprogramované stroje, pandemie to je jenom počítačový virus, který napadl antivirový program u strojů, protože je malý a chytrý. Proč jenom lidi chodí oblečení, stydíme se za to že jsme naprogramované ubohé stroje.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..